Shameless 4. Sezon İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle
Sitemizde şuan toplam 2171 film bulunmaktadır.

Shameless 4. Sezon İzle

0


679
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Shameless 4. Sezon İzle

Dizi Konusu : Shamless nedir ? Shamless Türkçe’de “Utanmaz” manasına karşılık gelmektedir. Amerika’nın en utanmaz ailesi olan Gallagher’lar belki de dünya üzerinde görüp görebileceğiniz en utanmaz ailesi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Gallagher ailesi için şu atasözü çok iyi gider “Beterin beteri vardır”. Nedendir bilinmez ama Gallagher’lar için işler hiç bir zaman yolunda gitmez.
Shamless dizisinde ki Gallagher ailesinin kurucu üyesi olan ve Gallagher ailesinin her bir çocuğun utanmaz olmasında ki en büyük pay Frank Gallagher’dır. Peki kimdir bu Frank Gallagher ? Cevap; annesi kimyasal meth uyuşturucu üreticiliği (evet evet aklınıza Walter White reis geldi dimi ? 🙂 Breaking Bad dan bahsediyorum) yapmaktan uzun yıllar hapis cezasına çaptırılmış aynı zamanda Frank’in başı boş, avare, sorumsuz olmasında kendisinin büyük etkeni vardır. Frank’in babasından tam olarak bahsedemiyorum. Sadece Frank’in annesinin 2. sezonda Aliba’da çok kısa bir süreliğine bahsettiğini hatırlıyorum. Başka bir şey yok. Frank Gallagher’ın dışında Gallagher ailesine mensup 6 çocuk ve Monica isimli anneleri mevcut. Monica diziye ara ara bir kaç kez girip çıkmıştır. Çok yer kaplamamaktadır dizide. Gallagher ailesinde ki çocukların isimleri büyükten küçüğe doğru Fiona, Pilip, Ian, Debbie, Carl ve Liam’dır.
Fiona Gallagher; Annesi Monica’nın kendisi 15 yaşında iken Gallagher ailesini terk etmesi ile arkasında bıraktığı 5 kardeşinin bütün sorumluluklarını sahiplenip onlar için kendisini ve hayatını adayan koca yürekli anne ruhlu karaktere sahip abladır. Aynı zamanda bir yandan çalışıp eve ekmek getirmek için kıçını yırtarken işe gidiş ve eve dönüş yollarında karşısına çıkan her erkeğe veren güzel, seksi ve azgın ablamızdır.
Philip Gallagher; Ailenin zeka küpüdür. Kısaca kendisinden Lip olarak bahsedilip seslenilmesini istemektedir. Lip’in Türkçe manası dudaktır. Babası Frank Gallagher’ın alkolik özelliğini kendisinde barındıran (alkolik, dizinin 6. sezonunda kesinleşip alkolden kurtulmak için tedavi görmeye başlamıştır.) tek çocuktur (şimdilik dizide gidişat böyledir). Keza sigara bağımlılığı olması ile sıkça ot da içerken görülmektedir. Philip Gallagher’ın bir diğer kötü özelliği ise hoşlandığı kızlara ya da kadınlara karşı aşırı yapışkan olup kolay kolay vazgeçememesidir. Karşı taraf noktayı koysa bile.
Ian Gallagher; Kızıl saçlı, düzgün atletik vücutlu sempatik ve yakışıklı erkeğidir. Bu özellikleri vurgularken Ian Gallagher’ın çapkın hovardar olması aklınıza ilk gelen mantık sonucu olması gerekirken Ian Gallagher ailenin tek eşcinsel yani gay idir. Uzun süre bu kimliğini ailesi de dahil hiç kimseye açıklayamamıştır. Kendisine gelecek olan tepkilerden ötürü. Lakin hayatına giren Mickey e beslediği sevgi ve hayatında yaşadığı çalkantıları daha fazla kaldıramayıp kayışı koparması ile annesinden genetik kalan Bipolar hastalığının ortaya çıkması ile hayatı daha da mahvolmuştur. Sonrasında toparlamak için epey bir çapa harcayıp meyvesini almaya başlamıştır.
Debbie Gallagher; Ailenin en küçük kız çocuğudur. Dizinin ilk 4 sezonunda ne yapış olsalar da annesi ve babasına düşkün olmuştur. Ama her zaman ki gibi kendisini hayal kırıklığına uğratmaları ile kendisine odaklanmaya başlar. Tam bu esnada ergenliğe de merhaba diyen Deb’imiz çoğu ergen çocuğu gibi vücudunu yeni yeni tanımaya başlarken erkeklere olan ilgisi artmaya başlaması ile hamile kalıp bebeğini dünyaya son model Gallagher armağan eder. Babası firar ederek kayıplara karışır.
Carl Gallagher; Gallagher ailenin sondan bir küçüğüdür. Carl’a dıştan bakan biri Gallagher ailesini hiç önemsediği ve kendi kafasına göre takılan suç işlemeye meyilli kısacası pimi çekilmiş bir el bombasından farksızdır. Dizinin 5. sezonunda bombanın patlaması ile bir suç makinesine dönüşen Carl Gallagher daha sonrasında gözlerinin tanıklık ettiği bir kaç olaydan sonra kendi kabuğuna çekilerek efendi, uslu, sakin bir çocuğa bürünmesi ile düzenli bir ilişkiye başlar 🙂
Liam Gallagher; Dünya üzerinde türünün tek örneği olan bu çocuk iki beyaz yetişkinin birlikte olması ile zenci bir çocuğun dünyaya gelmesi Monica’nın Liam için ektikleri tohumları kıçından çıkartması ile meydana gelmiştir.

Dizi Adı : Shameless (Utanmaz)
Dizi Türü : Komedi, Dram
Dizi Ülkesi : ABD
Dizi Yapım Yılı : 2014
Dizi IMDB Puanı : 8.6
Dizi Süresi : 46 Dakika
Dizi Oyuncuları : Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky, Jeremy Allen White, Shanola Hampton, Steve Howey, Emma Kenney, Cameron Monaghan

Tür: Shameless

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: -

Oyuncular: Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky, Jeremy Allen White, Shanola Hampton, Steve Howey, Emma Kenney, Cameron Monaghan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?