Korku Seansı 3 İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle
Sitemizde şuan toplam 2087 film bulunmaktadır.

Korku Seansı 3 İzle

5
( Yüksek Kalite ) Türkçe Dublaj HD 720p Netu Türkçe Altyazılı HD 720p Netu Türkçe Altyazılı Flasx.TVYorum yap


111.631
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Korku Seansı 3 İzle

Filmin Konusu : Korku Seansı 3 filmi ; Düşüncesi bile korktuyor. Duyunca delirdiğimizi düşüneceksiniz. Önceleri küçüktü. Mesela eli ya da bacağı farklı pozisyonlarda oluyor ve kafası yukarı yerine aşağı bakıyordu. Sonra onu bir gün bambaşka odada bulduk. Kendi kendine hareket ediyordu. İki genç kızın beraber yaşadıkları evde nereden geldiklerini bilmedikleri bir bebeğin kendilerinin göremedikleri şekilde kendilerine “beni özlediniz mi ?” “evinde bir odadan başka bir odaya geçmesi” “evin dış kapısına posta gelmiş gibi kağıda yazılmış mesajlar” bırakılması gibi durumların kendilerini rahatsız edip korkmaları üzerine bebek hakkında araştırma yapmaya karar verirler. Araştırmaları neticesinde bebeğin 1968 senesinde Annabelle Case adında 7 yaşında ki küçük kızın yaşadıkları daire öldüğünü öğrenirler. Annabelle yalnızmış ve bebeğin çok hoşuna gitmiş. Tek istediği arkadaşlık kurmakmış. Bunu duya genç kızlar onun adına çok üzülürler. Geç kızlar hemşire olduklarından ötürü doğal olarak insanlara yardı etme refleksinde bulunmak istemeleri ile ruhun ya da şeytanın artık ne tür bir varlıksa varlığın bebeğin içine yerleşmesine izin verirler. Amaçları ruhun bebeğin içine girerek kendileri ile birlikte yaşamak isteğini kabul ederler. Ama sonra durum kötüleşir. Bir dışardan evlerine döndüklerinde kapının ağzında buldukları not, sonrasında evin içine girdiklerinde evden çıkmadan önce bebeği evin boş odasında bıraktıkları bebeğin koridorda bulmaları ve hemen akabinde evin içerisinde gerçekleşen doğa üstü olaylar neticesinde bebekten kurtulmaya karar vermeleri bebeği sokakta bulunan çöp kutusuna atarak kurtulduklarını sanarlar. Lakin bebek bir şekilde tekrardan eve döner. Bebeğin eve dönmesi ile dehşete kapılan kızlar ne olduğnu da ne yacaklarını bilemezler. Çareyi insanların “şeytan bilimci, hayalet avcısı, paranormal araştırmacı, deli, çatlak” gibi ünvan ya da lakap taktıkları insanlardan Ed ve Lorraine ikilisine başvurarak sorunu hallederler. Sorunu hallettiklerini sanan genç kızlar, Ed ve Lorraine sorunu sadece halının altına süpürdüklerini fark edemeklerinden sorun yıllar sonra tekrardan ortaya çıkar. İnsan olmayan ruh nedir ? Dünyaya insan şeklinde gelmemiş bir şeydir. Şeytani bir şeydir. Şeytani şeyler neslerin ruhunu değil insanların ruhunu ele geçirir. Bu şekilde insan ya da insanların içine girermek isterler.
1960’lardan beri Ed ve Lorraine Warren, dünyanın en önde gelen paranormal araştırmacılarındandı. Lorraine çok yetenekli bir falcı, Ed’de Katolik kilisesi tarafından tanınan ve din adamı olmayan tek şeytan bilimcisiydi. Tartışmaya açık kariyerleri boyunca gördükleri binlerce vaka arasından en korkunç olanını günümüze kadar bir sır olarak saklamışlardır. Korku Seansı 1 2 3 – The Conjuring 1 2 3 filmleri gerçek yaşanmış bir hikayeye dayanmaktadır.
Takvimler 1971’i gösterdiğinde Harrisville iline bağlı Rhode Island kasabasına taşınan Monroe, Connecticut – Warren’sların evi.

Keyifli seyirler diler filmozu2.org

Film Hakkında Bilgiler

Filmin Türü : Gerilim, Korku, Gizem
Filmin Yapımı : 20?? – ABD
Filmin Süresi : 2 Saat 14 Dakika
Filmin Senaristi : James Wan, David Johnson, Chad Hayes, Carey Hayes
Filmin Yönetmeni : James Wan
Filmin IMDB Puanı : 8.1
Filmin Vizyon Tarihi : –
Filmin Başrol Oyuncuları : Vera Farmiga, Patrick Wilson, Frances O’Connor, Madison Wolfe, Franka Potente
Filmin Orjinal (Diğer) Adı : Korku Seansı 3, The Conjuring 3

Tür: Boxset Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Altyazılı Film İzle, Türkçe Dublaj Film İzle, Yabancı Film İzle

Yapım: 20?? - ABD

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: James Wan

Oyuncular: Vera Farmiga, Patrick Wilson, Frances O’Connor, Madison Wolfe, Franka Potente

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Korku Seansı 3 İzle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. palamut - 3 sene önce demiş ki:

    hayatımda izlediğim en iyi gerilim filmi bu

  2. AhMeT sElÇuK - 2 sene önce demiş ki:

    bu 3 mü? sırf siteniz tıklansın diye insan yalan söyler mi