Irredeemable Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle
Sitemizde şuan toplam 2171 film bulunmaktadır.

Irredeemable Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle

0


23.855
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Irredeemable Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle

Filmin Konusu : Dünya tarihinin gelmiş geçmiş en büyük süper kahramanı olan Plutonian’ın var olma hikayesi ile başlayacak olan Irredeemable filmi daha sonra film içerisinde ilerleyecek olan hikayede Plutonian’ın mücadelelerini izleyeceğiz.
Eski süper kahraman beri ayında, ölüler, Dünya’nın genelinde yaptığı rampage, supervillain max hasar kayboldu ve ölü kabul edilir başladı. Çetesi bir soygun sonra, Max aniden yeniden ortaya çıkar ve tutuklama onları sindiren. Max tabanına döner ve o çaldı mal ve para tüm yok, ve onun reşit olmayan sevgilisi, Jailbait seks reddediyor. Max o düz gitmek istiyor ve onun yardım istedi o Teğmen Louis Armadale söyler. Max ilk Menşe sonra para karşılığında sıradan insanları güçlendirmek sunan Supervillain gider. Kökeni bir Teleporter satın almak için para gerektirir Dünya’yı kaçmak için Amberjack Villain. Daha sonra Max onun bir kahraman olmaya karar neden Armadale söyler. Plutonian yaptığı saldırı başladı gününde, Max, koku ve his tadı yeteneğine sahip sıradan insanlara karşı öfke dışında, milyarlarca öldürecek ölümcül bir veba açığa üzereydi – onun güçleri engel duyumlar. O veba serbest edemeden Ancak ölüler milyonları öldüren, saldırdı. Max Plutonian olmadan dünya yeni bir kahraman ihtiyacı olduğunu fark etti. Günümüzde ise, Max Amberjack peşinden gider. Amberjack Max saldırmak için yaptığı dev robot kullanıyor. Max uzak göndererek, robot doğru bayıltır Jailbait de Amberjack teleporter atar. Jailbait Max o onu güvenli bir yere göndermek istediğini Max itirazlarına göz ardı ederek ve yaprakları uzakta onu göndermek niyetinde olduğunu fark eder.
Max onu kaçıranlar Annie adında bir genç kız kurtarır. Sonunda o, aksi takdirde o hedef olacağını korkarak, Jailbait onunla hala olduğuna düşmanlarını ikna için onu kullanıyor açığa Jailbait kostüm giymek ve devriye ona eşlik onu zorlar. Hile başarısız olur ve Armadale Max kötü adam Deathgiver tarafından gönderilen Jailbait parmağını içeren bir kutu verir. Max Deathgiver yüzleşir ve Armadale Jailbait boşaltır iken onu oyalar. Armadale ölümünden sıçrayan bir çılgına Jailbait durdurmaya çalışır iken Max Deathgiver ve uşaklarının ile savaşır. Armadale başarısız ama Max o yaralanmaları muzdarip olsa da, zaman içinde onu yakalamak için yönetir. Bu arada, Annie ırkçı Elmas çete tarafından öldürülen ailesini bulmak için eve döner. Max ve Armadale hastaneye Jailbait alır. Annie, orada ailesi ile, Armadale tanır ve genç kız Jailbait olduğunu anlar. O Jailbait kostüm çaldı ve kaçtı. Max bu Sky City Plutonian en imha hayatta biri tarafından sırlarını söylendi ortaya Elmas çetesinin üyelerini karşı karşıya. Max hastanede uykuya ve o uyanır zaman, o uyurken, ortaya onun yetkileri geçici olarak ölümlü onu render sıfırlamak için bir elmas çete üyesi tarafından vurulur. Annie, Jailbait gibi giyinmiş, Max’in suikastçı alır. O Max etkinleştirmek ve onun yaralanmaları iyileşmek için onun güçlerin yeterince uzun onu hayatta tutmak için adrenalin onu enjekte etmeden önce onu sonsuza kadar korumak için söz veriyorum yapar. Max’in suikastçı gönderdi Elmas çete üyeleri saldıran sonra, Max ve Annie onlar Plutonian eski kız arkadaşı Alana Patel tarafından yazılmış bir el yazması ile onun açığını bildiğini keşfetmek.
Max ve Annie Alana dairesine seyahat, ancak Alana onların gökdelene olduğunu onlara sadece Elmas çete üyeleri bulabilirsiniz. Max Alana binanın tepesinde bağlı görür ve Annie Max’in isteklerine karşı zemin katta dan gizlice iken yanına tırmanıyor. Maks. Annie gerçek Alana tarafından saldırıya ise bina “Alana” bir manken olduğunu bulur [22] Annie, geçmişte ona işkence etmişti gerçek Jailbait değil, Alana’yı ikna ile sarhoş biter ona. Max “Retribution” adlı büyük bir saldırı araç Coalville, Max’in ev şehir yok etmek için gönderdiğiniz adres Senatör Swain liderliğindeki Elmas çete, saldırır. “Retribution” yüz seyahat ederken, Alana o Plutonian en koparmak için kendini suçluyor ortaya koymaktadır onun gizli sivil kimliği Dan Hartigan gezisi sonrası. Max bu onun suçu değil ve onu iyi yapmak yardımcı olmak için ona sorar söyler. Bu arada, Swain televizyonda gider ve Elmas çete lideri ve onu öldürmek için birlikte çalışmaya herkes soruyor, Retribution göndererek Max suçluyor. Alana Swain için Swain patronu, Hayes Bellamy, neden Elmas çete neden olduğu haberleri bildirir Swain ve yandaşlarını öldürme, Swain binasında bir patlayıcı infilak. Max arada kaldırmak için yönetmek, Retribution karşı karşıyadır. Araç yürümek bacakları aktive, ancak vücudun daha az korumalı ve Max onları kırmak mümkün. Retribution operatörleri nükleer cihaz etkinleştirmek için tehdit, ama Armadale aracın zırhı ihlal el supervillain silah kullanır ve sürücüleri tutuklandı. Alana ve Max birlikte çalışmayı kabul ederler.
Alana Elmas çete ile yaptığı katılımı habersiz Hayes Bellamy onu mevcut durumu, içini. Max günlerdir uyku forgoing ve düzensiz olma Plutonian durdurmak için bir plan üzerinde çalışıyor. Annie uzak gizlice ve onu yenerek ama gerçekten kendini öldürtmeye teşebbüs, kötü Arsonol savaşır. Max gelir ve onun eski hayat ölü ilan kendi adına bir mezar taşı ortaya ailesinin mezarları ziyaret etmek için onunla gider. Max Armadale ve Alana çalışacak katılıyorum ve Max onun itfa kazanacaktır Plutonian durdurmak için yaptığı planı ortaya koymaktadır. O ancak onu yürürlüğe önce, Vespan, bir uzaylı ırkı, telepatik onlar Plutonian yakalanan ve o artık bir tehdit olduğunu dünyaya duyurdu. Plutonian yenilgisi sonrasında, dünya kutluyor. Max peşinden ve Joe Bonn, bir kapkaççıyı yakalayan, ama o Paradigması, onu tutuklamaya istiyorum hayatta süper kahramanlardan oluşan bir grup tarafından karşı karşıya. Kısa bir mücadeleden sonra, Paradigma Max dünyayı yeniden inşasına yardım etmek bir üyelik sunuyor . Max ilk Coalville onarabilirsiniz sürece reddetme seçer. Onlar içmek için yerel su arındırmak için bir makine oluşturmak için kabul eder. Annie geldi ama Paradigma üye QuBit bir poser olmakla suçlanıyor ve Max onlar onu kaçmaya neden ortak olamazlar söyler. Armadale ile toplantı sonrasında, Annie onu güçsüz duruma sokacak ve daha önce Retribution karşı kullandığı güçlü silahı çaldı. Bu arada, Hayes Elmas çetesi gibi olayların oluşturarak zenginlik ve lüks yaşamından yoksul ve aç dikkatini dağıtmak için planını ortaya koymaktadır ve şimdi o Max kullanmak niyetinde. Max ve Paradigma başarıyla su arıtma cihazı oluşturmak, ancak Annie onu öldürmek, QuBit döner ve vurur. Max cinayet için yanına alıyor ki Annie söyler. QuBit müttefiki Kaidan onu canlandırmak için bir su tanrı celp ve su arıtma cihazı inşa bitirmek. O aktive edildiğinde, su kana döner. Bunu tatma sonra, Max keçi kanı, Nebukadnessar Grass ve annesi Loretta, aksamalara neden Hayes tarafından kiralanan büyücü tarafından bir büyü bir parçası olarak tanır. Maksimum çifti yendi. Annie cinayetten hapse edilir.
Kendi siviller tarafından saldırıya sonra Alana Hayes karşılamak ve önerisini duymak Max alır. Hayes adlı neden Max bir üs, silah ve finansman sunar, ancak Max ihtiyacı olanlara yardım harcanması gerektiğine fon inanan, reddediyor. Hayes ayrıldıktan sonra, Max kötü adamlar Tumult, SafeWord ve Charlie Hustle tarafından saldırıya uğrar. Max kazanmak başladığında, SafeWord durdurmak için Max zorlamak için gücünü kullanır ve onlar kaçmak. Max kurtarır, Bellamy Max onu çalıştırmak için bir dürüst adam getirebilir eğer şehrin onarımı finanse etmeyi kabul eder. Alana Max kabul eder. Bellamy o aciz iken kötü adamlar onu bitiremedi neden biliyor Max sonra merak ediyor. Max onu Mike Whelan, şehir yöneticisi olmak için eski bir federal savcı bulmanıza yardımcı olmak için Armadale acemi. Bu arada, Charlie, SafeWord ve Tumult Hayes için çalışıyor ortaya çıkar. Onlar kaos neden planlayan birçok supervillains bir toplama katılıyor. Alana, Hayes ile ilgili bir sırrı keşfetti, gaz ile bastırılmış. Max Mike bulur, ama o Max oğlunu öldürdüğünü açığa yardımcı reddediyor. Supervillains Coalville çevresinde ölüm ve yıkım neden başlar. O işi almak için Mike ikna etmeye çalışır durumdayken Max Mike rehin tutar. Alana saldiran onu cinsel olarak girişiminde kötü adamlar tarafından yakalanır. Safeword hepsini durdurmak için gücünü kullanır ve o çocukluğundan beri onu hayranı olan, Alana’yı boşaltır. Max hala Mike ikna etmeye çalışıyor olsa da, Charlie Hustle Mike’ın kalbini müthiş, ona saldırır. Charlie sonra istemeden Alana tarafından sağlanan bilgileri kullanarak, onu uykuya dalmak yapmak Max gaz bombası kullanıyor. [30] Max Max güç sıfırlama yararlanır kim, Hayes alınır Tekrar tekrar başlatın, sonra ona ateş uyku onu koymak ve tekrar. Armadale, yıllardır ayık yapılmış olan Max Mike’ın çocuğu öldürdüğünü öğrendikten sonra geri alkol düşüyor. Hayes o kendi planlarını devam yıkıma neden onu kullanacak iddia Max işkence devam ediyor. Jailbait aniden Max kurtararak önce Hayes ve adamlarını öldürerek, saldırır. Jailbait sonra bırakır.
Max bilinmeyen bir yapı oluşturuyor başlar. Armadale onlar Armadale alkol ile yaptığı gibi eski alışkanlıklara geri kayar değil Max övgüde, hayatta kalmak için eğer Plutonian en koparmak önemli değil önce ne olduysa Max söyler. Düşmanlar bir toplama onların tartışmasız suçlarından sıkıldı, ne düşünmek. Kötü Aziz Lucifer onun gemisi Coalville üzerinde görünür ve alçakça çete yakalar. Armadale sadece hepsi işlerini terk etmiş bulmak için, onun polis gücü toplamaya çalışır. Max Lucifer gemisini yok sayar ve inşa etmeye devam ediyor. Lucifer Jailbait, o Coalville, altyapı herhangi bir tür son şehri işgal zaman ona hizmet etmek için fırsat dahil hainlere sunmaktadır. Max bulur ve yarattığı binada Charlie Hapishanede; bir hapishane. Aziz Lucifer bir barış sunusu olarak Plutonian başını sunmak umuduyla Max öldürmek için onun kölelerinin gönderir, ancak o hareket edebilir önce, ölüler Alana yerini bilmek isteyen, gelir ve Max saldırır. Max Plutonian için bir maç kanıtlıyor onların savaş haberleri yayınlanır olarak. Alana, duymak ya da onu görmek mümkün olduğu Plutonian talepleri bilmek, ama Max o Plutonian gizlemek için yeterince zeki olduğunu iddia ediyor. Maksimum teşekkür Plutonian onu ilham daha sonra ölüler Coalville terk istekleri daha iyi bir insan olmak ve için. Max onu isteği kabul ve ayrılmak neden Plutonian şey söylüyor. Haber Coalville alkış ona kadar Max’in zaferi kapsar. Coalville şimdi Max tek güvenli yer sayesinde kabul ile kombine ABD / Çin kuvvetleri Max yüksek güvenlik, askeri kompleks haline şehri açmak ve askere hareket bunların neden olur. Aziz Lucifer adlı hain çete Coalville gücünün kontrolünü ele geçirmek için nükleer santral saldırır. Bağımsız kendi tarzında Coalville korumak için özgürlük – – Max tek yolu o istediğini elde etmek olduğuna karar verir Lucifer ile ittifak ve askeri tahliye etmektir.
Yirmi iki yıl önce Max’in çocukluk bir flashback olarak, Max zengin oğlu, ama umursamaz bir ailedir. Onun genç komşusu Katy çok yakındır. Max Kurt Boy yakalamak için çalışır, bir çocuk ormanda yaşadığı söylenir. Max tuzak yaylar zaman, çocuk Max sakat bir genç ölüler olduğu ortaya çıkar. Max geri kazanmaktadır ve daha sonra evden çalışır, ancak o Katy ile temas halinde kalır. O suç hayatına çıkar, ailesi tarafından sahiplenmeye edilir ve sonuçta hayatının en utanç dışında Katy yazılı durdurur. Bir soygun sırasında, Max yakalamak için onu teşebbüs ve öfke dışarı ellerini ezer çocuk olarak Max tanır Plutonian artık kamu süper kahraman tarafından yakalanır. Max şifa iken, o. Sonrası Plutonian dünyada, o güç kazanmak gerektiğini rationalizes Kökeni Max kişileri ve onun insanüstü yeteneklerini verilir. Max Plutonian onun gerçek self-vahşi kurt saklanıyor kanıtlamak için yola koyulur Boy-ama sürekli çünkü ona rekabet için yeterli gücü vermek için gerekli uyku eksikliği onu yenmek için başarısız olur. O Max’in son mektubu okur gibi başka bir yerde Katy Sky City Plutonian en koparmak başlangıcını izliyor. Günümüzde ise, Max uzak QuBit ile ışınlar. Armadale bir cinayet olayı inceler. Armadale vatandaşların yaşam önceki yolu geri çalıştıklarını bulma şehri gözlemler ve bu düzen Nefret Suç, Aziz Lucifer ve Max tarafından muhafaza ediliyor. Armadale cinayeti davası, kendi ve onun soruşturma şehir onsuz hayatta olabileceğini göstermektedir ortaya koymaktadır. Armadale. Kendini vuruyor [38] Lucifer alenen bilinen haline bilgileri önlemek için, Bill Henrie, ölümcül bir radyoaktif bulut Coalville yaklaştığını kanıtlarla bir adama Armadale ölümünü suçluyor. Gerçeği öğrendikten sonra, Max, televizyonda delil ortaya o insanları bir araya getirmek inanarak içine Bill coerces. Bunun yerine vatandaşların suç iner. Max geri güvenliği için onun hapis Bill alır, ama aniden bir Amano Alana tarafından saldırıya uğradı. Max ve Max’in cezaevine Coalville molası, vatandaşları ölümcül radyasyon bulutu bir sığınak olmaya inanan ederken Alana mücadele. Alana o Coalville vatandaşı gerekli lider olmak başarısız olduğunu Max ikna ve o ona gerekli rehberlik vermemek için kendini suçluyor. Onun hapse dönen ve alevler içinde gördükten sonra, Max Plutonian dünyayı tahrip ettiği gibi artık umut olduğunu, ama o pes etmeyeceğini belirtiyor. Lucifer onun hava makinesini arayan sonra kötü adam Dr Cobra tarafından öldürülür. Max suçla mücadelede onun hiçbir tolerans tarzı sorunlara neden ve bir mesafede insanları tutmuştur anlar ve değiştirmek için karar verir. O Lucifer çete kontrolünü ele geçirdi ve yaklaşan radyasyon ile başa çıkmak için hazırlar, ama tamamen (in Plutonian tarafından çıkarılır Irredeemable). Coalville kasa ile Max tek başına sorumluluk tüm taşımaz karar verir ve şehir, nihayet onlarla düşüncelerini ve hikayelerini paylaşan vatandaşlarına daha yakın büyür. Kızın yaşın altında iken Jailbait ile tekrar bir araya reddediyor, ama onun on sekizinci doğum günü kadar gün sayıyor ortaya koymaktadır. O artık şeylere karşı ayağa, ama onlar için ayağa edeceğini Jailbait söyler.

Keyifli seyirler diler filmozu2.org

Film Hakkında Bilgiler

Filmin Türü : Bilim Kurgu, Komedi
Filmin Yapımı : 20?? – ABD
Filmin Süresi : –
Filmin Senaristi : Tommy Wirkola
Filmin Yönetmeni : Adam McKay
Filmin IMDB Puanı : –
Filmin Vizyon Tarihi : –
Filmin Başrol Oyuncuları : –
Filmin Orjinal (Diğer) Adı : Irredeemable

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Altyazılı Film İzle, Türkçe Dublaj Film İzle

Yapım: 20?? - ABD

IMDB Puanı: -

Yönetmen: Adam McKay

Oyuncular: -

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?