Dabbe 2 Full HD Film İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle
Sitemizde şuan toplam 2152 film bulunmaktadır.

Dabbe 2 Full HD Film İzle

0


11.270
FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Dabbe 2 Full HD Film İzle

Filmin Konusu : Perde yırtılınca ara bir ölüm fezadan inecek. Mahşer dumanı ruhları saracak. Mahşerin son nefesinden asla kaçamazsın. Ben Kufa soyundan Nusred Bin Zahir ‘in oğlu Düceyye El Arabi. Çöl sırtlanlarına yem olmuş ve henüz üzerindeki kan lekeleri kurumamış ceylan derisinden parşömene yazdığım bu uyarıyı okumak seni tehlikeye düşürecektir.
Eğer ki tereddüt ediyorsan uzak dur. Ey Zat-ı meçhul, sana ötelerin sönmeye yüz tutmuş , kesif kokulu alacakaranlık mahseninden zaman kadar yaşlı cinni zındıklar tarafından apar topar hapsedildiğim bilinmeyen Azzakra diyarının yasak zindanından sesleniyorum. Aklına hakim hiç bir insanın kavramayı umut dahi edemeyeceği sinsi ve cüzzamlı ruhların tılsımlarıyla zincirlenmiş bu zifiri dehlizde çürüyüp gideğim. Biliyorum…
Lakin hiç bir mahlukata benzemeyen sivri dişli, aç Azzakra fareleri kemirmez ve ardına saklandığım küflü zindan taşları çürütmez de eline ulaşırsa… Oku, dinle ve gör!
Bütün etleri lime lime edilerek habis dehşetlere maruz kalmış pis bir kainat bizimkisi ve lanet okunacak kadar yoz kainatın unutulmuş köşelerindeki gölgelerinde saklanmışlara bir bak! Evet! Safran renkli şafakların korkunç alacasında pusuya yatmış adı zikredilmez, kafir cinnilere iyice bir bak! Ağır işkencelere maruz kalmış bulanık belleklerimiz o merhametsiz eskiler tarafından tekrar istila edilecek. Onların geri dönecekleri gün yakındır. iblise köle olmuş kadimlerin perdesi yıkılacak ve tüm o iğrenç ürpertiler, nefretli karabasanlar uyanıp hayrıkan o meşru engerekleriyle bize saldıracaklar!
Ey bu satırları okuyan merhametli Zat! Yemin olsun ki o saat yaklaşıyor. Fezanın kapkara bir ölüm gibi çökeceği ve oyulmuş tek gözüyle zındıkça sizi gözetleyeceği gün kıyamet habercisi Dabbet-ül Arz ‘dan kaçış olmayacak! ve Bilki bu parşömeni okuyarak yasak bilgilere ulaştın. Dabbenin örümcek ağları seni yakalamadan, gördüğün herkese onu anlat ki sana bir kurtuluş vesilesi olsun.

Keyifli seyirler diler filmozu2.org

Film Hakkında Bilgiler

Filmin Türü : Korku
Filmin Yapımı : 2009 – Türkiye
Filmin Süresi : 01 Saat 33 Dakika
Filmin Senaristi : Hasan Karacadağ
Filmin Yönetmeni : Hasan Karacadağ
Filmin IMDB Puanı : 3.3
Filmin Vizyon Tarihi : 25 Aralık 2009
Filmin Başrol Oyuncuları : Sefa Zengin, Leyla Göksun, Deniz Olgaç, Muharrem Dalfidan, İncinur Daşdemir
Filmin Orjinal (Diğer) Adı : Dabbe 2, [email protected] 2

Tür: 2009 Filmleri, Boxset Filmler, Korku Filmleri, Türk Filmleri, Yerli Film İzle

Yapım: 2009 - Türkiye

IMDB Puanı: 3.3

Yönetmen: Hasan Karacadağ

Oyuncular: Sefa Zengin, Leyla Göksun, Deniz Olgaç, Muharrem Dalfidan, İncinur Daşdemir

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?