Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı Full HD Film İzle | Filmozu | Türkçe Dublaj Altyazılı Full HD Film İzle
Sitemizde şuan toplam 2175 film bulunmaktadır.

Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı Full HD Film İzle

0


24.306
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı Full HD Film İzle

Filmin Konusu : Kendilerine temiz bir sayfa açan 4 kafadar yakın arkadaş, çakallıklardan ve belalardan uzak duracaklarına dair birbirlerine sözler verirler. Lakin Del Piero Hikmet’in bir vapurda tanıştığı dünyalar güzeli Mihriban’la bu temiz sayfa çöpe gider. Sebebi ise Mihriban’ın dilsiz olup ameliyatla düzeltilecebilecek bir rahatsızlığı olmasıdır. Hayatına ilk defa bir kadın sokan Del Piero Hikmet, Mihriban sağlı için onu ameliyat ettirmek ister. Fakat ameliyatın maliyeti çok yüksektir. Kendisini kara kara düşüncelere boğan Hikmet’e destek yakın arkadaşlarından gelir. Ne yapıp ne edip parayı borç harçla toplarlar. Lakin tam ameliyat olacağı gün Mihriban’la anası ortalardan toz olurlar. Hikmet ve arkadaşlarının küçük bir araştırmalarından sonra ana kızın dolandırıcı olduğunu ve bunu bir çok kişi üzerinde uygaladıklarını öğrenirler. Asıl olay Hikmet’in Mihriban için toparladığı paranın geri ödenmesindedir. Bu meblayı legal işlerde çalışarak ödeyemeyeceklerini anlayan 4 kafadar, mecburen çakallık peşine koyulurlar. Ve kendilerini zorlu mafya belasının içerisinde bulurlar. Bakalım bu sefer paçalarını kurtarabilecekler mi ?
Film ile eleştireceğim ilk nokta senaryo biraz zayıf kalmış. Filmin ilk 15 dakikasında filmin hikayesi bir oraya bir buraya savruluyor. Burada da ilk iki filmin geçmiş hikayesinden yararlanmama, onun yerine direk hikayeye girme çabasından kaynaklandığını gözlemledim. Hikaye bu bölümler de biraz sarkmış. Hikayeyi oturtunca film, ilk iki filmdeki temposuna kavuşuyor ve her şey yoluna giriyor. Bunun yanı sıra teknik birkaç sorun vardı. Bunlar genel çekimden yakın plana ve yakın olandan genel plana geçerken görüntülerin ve nesnelerin yerleri ve açılarının değişmesi gibi. Bir de küfürlü ve cinsel içerikli şakaların fazlaca olması yer yer insanı sıkabiliyor.
Film ile söyleyebileceğim ilk olumlu nokta ise montaj ve ses kısmında ilk iki filme göre gayet başarılı idi. İlk iki film ses ve montaj bakımında epey zayıftı. Ses kirliliği yaşanıyordu yer yer. Müziklerin akışı ve seçimi gayet yerinde idi. Barış Manço ve Neşet Ertaş’ı da bu vesile ile saygı ile analım yeniden. Gayet başarılı espriler var. İlk iki filmden memnun kalanlar bu filmden de mutlu ayrılacaklarına eminim.
Biraz oyunculuklardan bahsedersek başroldeki dörtlümüz filmi ilk iki filmdeki gibi taşıyor. Buna ek olarak Didem Balçın filmin sürpriz performansını ortaya koyuyor. Ceyhun Yılmaz kısa da olsa filme bir enerji kattığı gözden kaçmıyor. Ama filmin performans açısından yıldızı Murat Akkoyun’lu oluyor. Nerede ise her sahnesi güldürüyor. Enerjisi tüm sahneler de yüksek.
Son olarak filmi tebrik edilecek bir yönü de günümüz olaylarını es geçmeyerek yaşanan olaylara değinmesi ve kullanması idi. Bu noktada gezi olayları, yerel seçimler ve yolsuzluk olayları ile ilgili göndermeleri kullanarak bu dönemde cesaretli bir iş yapıyor. Bu açıdan “trafodaki kedi” gibi, “orantısız güç değil orantısız zeka” gibi mizahi nüktedanların yanı sıra “Ali İsmail Korkmaz Parkı’nı” göstererek de gülerken bir anda gözlerimizin önünde bir sis perdesi oluşmasına sebep oluyor film.
Kısaca toparlarsak film yer yer topallasa da sonradan topluyor. Göndermeleri ile enerjisi ile güldürüyor. Serinin ilk iki filmini sevenler bu filmi daha da beğeneceklerini ama küfürsüz veya daha sanatsal filmlerden hoşlanan seyircilerin alternatif filmler izlemelerini öneririm.
Filmimiz 5 Aralık 2014 tarihinde vizyona giren macera ve komedi türlerindeki Türk yapımı filmdir. Filmin yönetmen koltuğun da Murat Şeker oturmakta. Senaryoyu ise Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi birlikte kaleme alıyor. Filmin baş rollerin de ise Timur Acar, Murat Akkoyunlu, İlker Ayrık, Şevket Çoruh, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz ve Bülent Çolak yer almakta. Serinin konuk oyuncuları ise Derya Baykal, Derya Şensoy, Bülent Serttaş, Gürkan Uygun, Günay Karacaoğlu ve Ünal Silver’dir. Filmin İmdb puanı ise 5.2 dir. Serinin ilk iki filminde olduğu gibi filmin ana mekânı Fikirtepe’dir ve çekimlerinin büyük kısmı Fikirtepe’de olmuştur.

Keyifli seyirler diler filmozu2.org

Film Hakkında Bilgiler

Filmin Türü : Komedi
Filmin Yapımı : 2014 – Türkiye
Filmin Süresi : 01 Saat 37 Dakika
Filmin Senaristi : Murat Şeker, Ali Tanrıverdi
Filmin Yönetmeni : Murat Şeker
Filmin IMDB Puanı : 5.2
Filmin Vizyon Tarihi : 05 Aralık 2014
Filmin Başrol Oyuncuları : Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Didem Balçın, Murat Akkoyunlu, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Bülent Çolak, Zerrin Sümer, Derya Baykal, Neriman Derya Şensoy, Gürkan Uygun, Bülent Serttaş, Ünal Silver
Filmin Orjinal (Diğer) Adı : Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı

Tür: 2014 Filmleri, Boxset Filmler, Filmler, Komedi Filmleri, Türk Filmleri, Yerli Film İzle

Yapım: 2014 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.2

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Didem Balçın, Murat Akkoyunlu, Hakan Bilgin, Ceyhun Yılmaz, Bülent Çolak, Zerrin Sümer, Derya Baykal, Neriman Derya Şensoy, Gürkan Uygun, Bülent Serttaş, Ünal Silver

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?